Астън Вила и Манчестър Юнайтед играят при 2:1 в пореден мач

...

НА ЖИВО: Астън Вила - Манчестър Юнайтед 2:1, Шоу върна гостите в мача

Астън Вила и Манчестър Юнайтед играят при 2:1 в следващ мач от Висшата лига. Леон Бейли откри още в седмата минута. Люка Дин удвои в 11-та минута от директен свободен удар. Люк Шоу върна гостите в мача в 45-а минута.

Домакините започнаха с доста сериозна убеденост и откриха в резултата още в седмата минута. След чудесна композиция през центъра на терена Леон Бейли беше изведен и разстреля Де Хеа за 1:0.

Смао четири минути по-късно резултатът към този момент беше подсилен. Люка Дин застана зад директен свободен удар и с брилянтен изстрел препарири стража на гостите за 2:0.

Гостите последователно откриха своя темп и стигнаха до два следващи хубави положения. В 33-а минута поредно Гарначо и Роналдо видях по какъв начин техни удари бяха избавени от Емилиано Мартинес.

В 45-а минута Юнайтед, въпреки всичко, стигна до гол. Люк Шоу съумя да овладее топката на към 20 метра от вратата и стреля, а след рикошет Мартинес нямаше по какъв начин да реагира и топката влетя в неговата врата.

Астън Вила - Манчестър Юнайтед 2:1

Астън Вила:  Мартинес, Кеш, Конса, Мангс, Дин, Луис, Дендонкър, Рамзи, Буендиа, Уоткинс, Бейли;

Манчестър Юнайтед : Де Хеа, Далот, Линдельоф, Мартинес, Шоу, Каземиро, Ериксен, Ван де Беек, Гарначо, Рашфорд, Роналдо;